کاربران گرامی، میهمانان عزیز، مشتریان ارجمند.

اینجانب امین کوهی کمالی مدیرعامل شرکت خدماتی- نظافتی تیام نور زاگرس ، ضمن گرامی­داشت ورود شما به این سایت، اعلام می­دارد سایت حاضر در جهت ارتقاء سطح کاری و پیشرفت خدمتگزاری ما و درگاهی برای ارتباط پویا با مشتریان بنا نهاده شده است.

شرکت ما در نظر دارد که بهترین باشد و برای رسیدن به این هدف، برنامه­ریزی­ مدون انجام داده است که آماده­سازی درگاه ارتباطی اینترنتی یکی از همین سلسله برنامه­هاست.

ما نهایت تلاش خود را در جلب و حفظ رضایت مشتریان بکار بسته­ایم اما همچنان می­دانیم این تلاش بی­وقفه و خدمات شرکت و یا حتی نحوۀ برخورد نیروهای اعزامی ممکن است خلل و ایراداتی داشته باشد که ما قادر به رفع آن نیستیم مگر به یاری نقد شما. لذا با آغوش باز از پیشنهادات، انتقادات و نظرات گرانبهایتان استقبال می­کنیم که پیشرفت ما در گرو آن است.

در پایان یادآور می­شود شرکت ما هیچ تبلیغی همچون انجام صحیح و احسن کار خود و جلب رضایت و اعتماد شما ندارد و این مهم را از قله­های پیشرفت و ترقی خود می­داند. لذا برای تنویر خدمات و شفاف­سازی عملکرد خویش، نظرات شما -در صورت تمایل- بدون تغییر در صفحۀ نظرات مشتریان قرار خواهد گرفت تا خود گویای چگونگی انجام کار ما باشد.

با آرزوی بهترین­ها برای شما بهترین مردم.